Helaas varen wij momenteel niet met de salonboot. Wij kunnen u wel ontvangen op één van onze mooie sloepen met overkappingsmogelijkheid.
Salonboot “Catharina” heeft een maximale passagierscapaciteit van 12 personen. Om het ook voor kleinere groepen toegankelijk te maken, hebben we het tarief gedifferentieerd, zie onderstaande tabellen.
    Voor de prijzen van ons uitgebreide assortiment hapjes en drankjes kunt u onze cateringpagina bekijken. U kunt op- en afstappen op onze vaste steiger in het centrum van Utrecht of aan de Vecht bij de Parel van Zuilen. Wilt u ergens anders op- of afstappen dan brengen wij u  € 25,00 per kwartier aan voor- of terugvaarkosten in rekening. Kom op tijd, want wachttijd is vaartijd!

    Algemene voorwaarden

    Liever een sloep huren in Utrecht in plaats van de Salonboot? Bekijk onze tarieven voor het huren van een sloep.